01
چکیده: سيد نقي شمسي، مدير کل امور مالي بانک ملت (مدير اسبق حسابرسي داخلي بانک ملت) چکیده حسابرسی داخلی می‌توانند نقش مهمی‌ در برنامه امنیت اطلاعات سازمان‌ها ایفا کنند؛ امنیت اطلاعات می‌بایست بر روی طراحی و پیاده‌سازی طرح‌های امنیتی تمرکز داشته باشد و این در حالی است که حسابرسی داخلی می‌بایست کارایی اجزای برنامه را مور... ادامه »
01
چکیده: دکتر احرام صفري، معاون امور مالي شرکت مهندسي پديدپرداز پرديس چکیده امروزه استفاده از فناوری اطلاعات برای کلیه سازمانهای بزرگ امری ضروری و اجتناب ناپذیر است چرا که با گسترش فعالیت‌ها و تغییرات سریع تکنولوژی، لازم است که سازمان‌ها از انعطاف‌پذیری لازم برخوردار باشند و این امر محقق نمی‌گردد مگر در سایه استفاده از فناوری اطلاعات.... ادامه »
01
چکیده: دکتر سيد محسن هاشمي، استاديار و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد علوم و تحقيقات تهران دکتر محمد ابراهيم محمدپورزرندي، دانشيار و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد تهران مرکز چکیده بی‌شک حسابرسی داخلی یک از ارکان مهم راهبری در یک سازمان می‌باشد که با اتکا به آن صاحبان سازمان از اثربخشی و کارایی فعالیت‌های سازمان ... ادامه »
04
سخنرانی مدیر عامل شرکت مهندسی پدیدپرداز پردیس
چکیده: دومین کنگره سالانه حسابرسان داخلی ایران با هدف ارتقای حسابرسی داخلی؛ ارزش آفرینی در اقتصاد و نقش آفرینی در فرهنگ با حضور مسئولانی از دولت، بازار پول و بازار سرمایه در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شد.                          ... ادامه »
01
دومین کنگره سالانه حسابرسان داخلی ایران
چکیده: حسابرسی داخلی: ارزش آفرینی در اقتصاد، نقش آفرینی در فرهنگ انجمن حسابرسان داخلی ایران با شعار "رهبری فکری و مرجعیت حرفه‏ای در حسابرسی داخلی" مفتخر است دومین کنگره سالانه خود را با حضور اعضا، دولتمردان، نخبگان دانشگاه و صنعت، مقامات و کارشناسان ارشد بازار پول و سرمایه، و مقامات عالی رتبه انجمن ها و تشکل های حرفه ای حسابداری و حسابرسی کشور برگزار... ادامه »
16
استقرار کنترل‌های داخلی در سازمانها
چکیده: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در نخستین کنگره سالانه حسابرسان داخلی ایران گفت: ایجاد انجمن حسابرسان داخلی ایران به عنوان یک تشکل حرفه ای به نهادینه شدن واحدهای حسابرسی داخلی و کنترل‌های داخلی کمک زیادی می‌کند.  ادامه »
16
کاهش ریسک بانکها با کمیته حسابرسی قوی
چکیده: دکتر علی رحمانی با اشاره به برگزاری اولین کنگره حسابرسان داخلی ایران، اظهار داشت: این کنگره با حضور رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بورس و معاون اقتصادی وزیر اقتصاد با هدف حرفه‌ای شدن حسابرسی داخلی الزامات و چالش‌ها برگزار شده است. ادامه »
16
سلامت و ثبات در بانک ها مرهون توسعه حسابرسي داخلي
چکیده: اقدام انجمن حسابرسان داخلي و تشکيل کارگروه اختصاصي با شرکت حسابرسان داخلي بانکها کمک بزرگي در زمينه ارتقاي دانش فني حسابرسي داخليِ خواهد بود. ادامه »
16
جایگاه و لزوم حفظ استقلال حسابرسان داخلی
چکیده: کنترل های داخلی یکی از ابزارهای تحقق حاکمیت شرکتی است مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در نخستین کنگره سالانه انجمن حسابرسان داخلی کشور که با حضور رئیس کل بانک مرکزی و با موضوع حرفه ای شدن حسابرسی داخلی برگزار شد، به ارائه مقاله پرداخت. ادامه »
04
نخستین کنگره سالانه حسابرسان داخلی ایران با مشارکت شرکت مهندسی پدیدپرداز پردیس برگزار شد
چکیده: انجمن حسابرسان داخلی ایران با شعار "رهبری فکری و مرجعیت حرفه‏ای در حسابرسی داخلی"  نخستین کنگره سالانه حسابرسان داخلی ایران را با حضور شرکت مهندسی پدیدپرداز و همچنین حضور نخبگان دانشگاه و صنعت، مقامات و کارشناسان ارشد بازار پول و سرمایه، و مقامات عالی رتبه انجمن ها و تشکل های حرفه ای حسابداری و حسابرسی کشور برگزار نمود. ادامه »
19
برگزاری سمینار حسابرسی IT در بانک‌ها و موسسات مالی توسط شرکت پدیدپرداز پردیس در محل پژوهشکده پولی و بانکی
چکیده: سمینار" حسابرسی IT در بانک‌ها و موسسات مالی" توسط شرکت پدیدپرداز پردیس با همکاری پایگاه خبری بانکداری الکترونیک در محل سالن اجتماعات پژوهشکده پولی و بانکی در تاریخ 16 تیر 1392 از ساعت 8 الی 12:30 برگزار شد. در این سمینار کلیاتی درباره دوره‌های" حاکمیت شرکتی و حاکمیت IT"، " حسابرسی IT مبتنی بر ریسک"، " استاندارد حاکمیت IT و Cobit5" و همچنی... ادامه »
20
بیست و چهارمین همایش بانکداری اسلامی برگزار شد
چکیده: بیست و چهارمین همایش بانکداری اسلامی طی روزهای 12 و 13 شهریور ۹۲ در محل موسسه عالی آموزش بانکداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، محور اصلی این همایش «سیاست‌های پولی و مالی، ضرورت هماهنگی و آثار آن بر اقتصاد کشور» بود که با موضوعاتی در 5 محور فرعی برگزار شد و در دو روز متخصصان و صاحبنظران به ارایه دیدگاه‌ها و نقطه ... ادامه »
20
دوره آموزشی حسابرسی داخلی و فناوری اطلاعات برگزار شد
چکیده: دوره آموزشی حسابرسی داخلی و فناوری اطلاعات توسط دکتر سید محسن هاشمی مدیرعامل شرکت مهندسی پدیدپرداز پردیس در تاریخ 16 و 17 شهریور ماه در محل کارگزاری بانک ملی با حمایت انجمن حسابرسان داخلی ایران برگزار شد. ادامه »
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.